Події

Регіональна сертифікатна програма ІБС

Успішно завершилося навчання першої групи регіональної сертифікатної програми ІБС у Миколаєві. 14 березня 2021 року у приміщенні церкви Благодаті Божої відбувся урочистий випуск.

Ми бачимо в цьому явне Боже благословення – благословення для церкви і благословення для семінарії.

Таке навчання стало можливим завдяки молитвам, жертовності і відданій праці багатьох християн – у першу чергу членів церкви Благодаті Божої і пресвітерів церкви, а також керівництва та викладачів Ірпінської Біблійної Семінарії.

Однорічна регіональна сертифікатна програма «Пасторське служіння» була відкрита в церкві Благодаті Божої 2020 року за ініціативою служителів церкви і за підтримки ІБС.

Пастори церкви Чернозуб Віталій Анатолійович і Щербина Валерій Семенович, а також деякі інші служителі церкви є студентами і випускниками Ірпінської семінарії. Тому їх вибір для співпраці був невипадковим. Бачення служителів полягало в тому, щоб за допомогою такого навчання затвердити і об'єднати церкву в здоровій науці – в такому навчанні, яке викладається в ІБС.

На програму було набрано близько 40 братів. Це були пресвітери, диякони, проповідники і лідери молоді з церкви Благодаті Божої, а також із кількох інших церков Миколаєва та прилеглих населених пунктів. У групі були як давні служителі, так і молоді брати, для яких дуже важливо отримати правильне підґрунтя на початку християнського життя і служіння. До складу студенів входило також п'ять нечуючих братів, для яких помісна церква організувала переклад лекцій жестовою мовою.

Акцент у навчанні був зроблений на такі дисципліни, як герменевтика і гомілетика. У програму також увійшли кілька курсів із систематичного богослов'я. За час навчання лекції в Миколаєві читали Нагірняк В. П., Нагірняк С. П., Верман К. О., Колінковський С. М. і Яремчук І. М. Дуже часто в перекладі лекцій жестовою мовою допомагала Лященко І. М.

14 березня 2021 року відбувся урочистий випуск слухачів програми. Сертифікати про закінчення програми «Пастирське служіння» отримали 38 братів. У випуску взяв участь ректор ІБС Ігор Михайлович Яремчук, який сказав випускникам слова настанови і разом з пасторами В. С. Щербиною і В. А. Чернозубом вручив братам сертифікати.

Випуск регіональної філії ІБС в Миколаєві став великим благословенням і святом для всієї помісної церкви. Цей випуск також поклав початок цілій низці випусків, які семінарія планує з Божою допомогою здійснити цього навчального року.

Моліться, будь ласка, про Боже благословення на всі майбутні випуски!