Ми - євангельські християни баптисти. Наша церква є видимим зібранням людей однієї віри, що живуть за Словом Божим. 

Церква існує для слави Божої. Вона виховує Божих людей, готових вершити Божу місію по всьому світу.
Ми віримо у Бога, і віримо, що Він дав нам Богонатхненне Святе Писання, щоб ми у всі часи слідували Біблійському Писанню. Писання є водночас і повністю людською, і повністю Божественною книгою, і тому все, що там згадується, ми приймаємо як спрямовуюче до Бога й праведного життя для служіння Триєдиному Богу - Отцю, Сину і Святому Духу. Бог є Святим, Всемогутнім, Всюдиприсутнім, Творцем і Вседержителем; саме Він є єдиним гідним слави й поклоніння. Саме Бог створив небо і землю, людину, віру і Церкву.
Наше бачення неба й духовного світу описані на нашій сторінці Вчення про духовне життя
Людина створена із пороху земного за образом і подобою Бога, зі свободою волі. Людина належить і до фізичного та духовного світу. Справжнім служінням людини Господу вважається праведне життя чоловіка чи жінки, хрещених у дорослому віці осмислено за вірою у Храмі Божому.

Божим даром є діти у шлюбних стосунках. Шлюб є Божим і суспільним союзом чоловіка і жінки. Чоловік є відповідальним перед Богом і за себе, і за свою сім‘ю.
Таким є наше бачення світу, яким його створив Бог, і наша Церква Євангельських Христян-Баптистів Благодаті Божої має на меті розповсюдження такого ставлення до світу згідно зі Святим Писанням.


Наша віра


Визнання віри Євангельських Християн-Баптистів

Написано Радою ВСЦ ЄХБ на прохання служителів церков. Є продовженням віровчень, виданих Ф. П. Павловим (1906), І. С. Прохановим (1910), а також прийнятого на 43-му з’їзді ЄХБ (1985). Розраховано на широке коло читачів, має інформативний пізнавальний характер і в жодному випадку не заміняє Біблію, а лише пояснює, як її розуміють та практикують євангельські християни-баптисти.


Пастирі


Віталій Чернозуб

Віталій Чернозуб


Цілі служіння Церкви


Люди, народжені від Бога, мотивовані служити Богу і свідчити іншим про Нього шляхом:

1.

Проповідування Слова Божого як єдиного Святого Писання, котрому кожна людина повинна слідувати для праведного життя і спасіння душі.

2.

Прояв любові Божої кожній людині та єдність віруючих. Любов не може бути без добрих справ, милосердя та поваги до кожного.

3.

Поклоніння і прославлення Бога шляхом спілкування людини з Богом, продовження людського роду, замешкання землі, створеної Богом. 


Наші цінності


1.

Біблія - найвищий авторитет для життя Церкви і поведінки всіх ії членів

2.

Прославлення Бога й поклоніння Йому у всіх сферах життя

3.

Євангелізм як виконання Великого Доручення

4.

Дієве молитовне життя

Ми їх досягаємо через

Богослужіння

Учнівство

Благовістя

Спілкування