Події

Церква під час війни

Звернення пастора Євангельських Християн Баптистів Церкви Благодаті Божої м. Миколаїв на YouTube

Мир вам, дорогі брати та сестри, наша Церква Благодаті Божої міста Миколаєва!

В цей важкий для нас воєнний час у нашій країні ми проходимо через певні обставини - хтось залишився у Миколаєві, хтось виїхав, але тим не менш, ми як одна сім'я, одна церква - ми продовжуємо далі працювати для слави Богу.

З перших днів, коли почалася війна, ми разом з братами взяли величезну участь у служінні у нашому місті, та й за межами нашого міста. Ми займаємосья евакуацією людей, допомагаємо людям з продуктовими наборами. Є певна співпраця з братами та сестрами, які приходять, які працюють сьогодні на базі нашої церкви. Ми надаємо місце для людей, які можуть переночувати, які можуть отримати як фізичну їжу, так і духовну їжу.
Тому праці досить багато. Ми незважаючи ні на що продовжуємо проводити богослужіння і ми вдячні за те, що у нас є. На YouTube каналі, і на Instagram сторінці ми намагаємося висвітлювати все те, що ми робимо.

Вдячні за молитви, вдячні за партнерські відносини з тими церквами, які надають нам допомогу. Особлива подяка й нашим братам – всім, хто у нас є.

І звичайно, хотілося б щоб також ми могли з вами разом подивитися те, що відбувалося. Нижче на відео показано те, що відбувається за останній місяць