Події

Конференція Клубу «Майбутнє»

20 березня, в церкві ЄХБ «Благодаті Божої»,  що знаходиться за адресою вул.. Степова 35 в, була проведена молодіжна конференція від Клубу «Майбутнє». Серед гостей понад 100 юнаків та дівчат з різних сіл, міст та областей Південно-східної України, а проводили цю зустріч провідні спікери – обласні координатори Клубу: Андрій Свистун (Одеська обл.), Наталя Рамхем (Миколаївська обл.), Малихін Едуард (Запорізька обл.) та Ольга Протиш (Херсонська обл.). Основними темами семінару були – «Відповідальність над власним служінням» та «Переваги роботи в команді». Також на заході проводили розіграш призів (дитяча та юнацька християнска література), та інтерв’ю зі спікерами у стилі «Q&A» («Запитання та відповіді»).


Трохи про сам клуб!  Клуб «Майбутнє» - це міжнародна, благодійна, християнська організація, яка займається поширенням Євангелія серед дітей та молоді. Вони понад 20 років ефективно допомагають батькам у вихованні дітей у християнській моралі, та знайомстві молоді особисто з Господом Ісусом Христом! Семінари, літні та сезонні табори, Брейн-ринги та спортивні змагання. Все це – лише невелика частка тої роботи, яку виконує організація для зацікавлення малечі та дітей шкільного віку. Більше 500 клубів по всій країні, понад  2000 волонтерів! Дякуючи Богу, та приймаючи його підтримку та благословення, ми впевнені що ці числа будуть невпинно рости далі. 
Якщо вас зацікавила інформація про «Клуб Майбутнє», ви можете детальніше ознайомитися з нею на їхньому офіційному сайті за цим посиланням.
Там ви знайдете не тільки свідчення про клуб, але й корисні поради, тренінги, матеріали для проведення дитячого служіння! Також не забувайте залишати свої коментарі, та діліться власними враженнями!

«Локдаун» у нашому християнському житті

В першій половині семінару Свистун Андрій Петрович читав лекцію, яку назвав «Локдаун у нашому християнському житті». Основна думка його була про те, як саме нести власне служіння, з якою відповідальністю ми повинні ставитися до нього, та що робити коли в нас опускаються руки. Прикладом цього були приведені деякі епізоди з життя пророка Іллі, його життєвих шлях, моменти слабкості та сильну віру (3-тя Книга Царств та 4-та Книга Царств), а також притча про те як спалахує вогнище. Саме слово «локдаун» символізує наш стан, коли наші сили на межі, і ми не можемо нести своє служіння, так само бадьоро, як і на початку свого шляху. Колись це сталося і с пророком Іллією: він втомився, а його «внутрішнє вогнище» почало згасати. Але  Господь Бог не покинув його ані на хвилину, завжди піклувався і плекав свого вірного слугу. І ось коли Ілля заснув під ялівцем, янгол приніс йому іжу та пиття, й лишив спочивати далі.
Думка проста, але все ж варта нашої уваги. Так, ми всі живі люди, втомлюємося та емоційно «вигораємо». Так само як згасає полум’я багаття. Але нам вкрай необхідно все одно тримати зв'язок з Живим Богом Творцем, і не відхрещуватися ві нашої справи. Єдине на чому ще дуже прохав затриматися Андрій Петрович, це те, що нам треба навчитися не тільки чути, але й слухати Бога, і саме тоді, навіть якщо ми втомились, ми будемо мати успіх у нашому служінні, виконувати волю Святого Отця, і «вогнище» в нашому серці не буде згасати. Навіть навпаки – розгоратися з новою силою!
В кінці конференції Андрій Петрович радо відповідав на всі питання.

«Наскільки я потрібен команді?» та «Переваги командної роботи»

Другу частину зустрічі молоді південних областей зі спікерами Клубу «Майбутнє» продовжив спеціаліст з «тимбілднгу» (командоутворення; робота в команді) – Олександр Кирилов. Його метою було розповісти юнакам та дівчатам про користь командної робити у церкві, для несення служіння. Для цього він поділив натовп (понад 100 людей) і продемонстрував декілька експериментів Пітера Скіллмена у формі веселих конкурсів.

«Маршмелоу-челлендж»

Кожній команді видали обмежену кількість макаронів спагеті та зефіру «маршмеллоу». Задача була не з простих: побудувати з них найвищу вежу,яка простоїть найдовше, використовуючи лише силу командного духу, за короткий відрізок часу. Коли вся молодь успішно (і не дуже) виконала завдання, Олександр навів у приклад висновки самого Пітера Скіллмана. Експеримент проводили серед декількох навмисне зібраних груп: группа бізнесменів, група випускників-інженерів та група дошкільнят. Інженери впоралися непогано, на відміну від бізнесменів, які забагато часу витратили на поділ ролей в команді. Як не дивно, найкраще впоралися діти, бо вони в своїй простоті були направлені на результат. Але в усіх результати помітно  покращилися коли до них додали одну відповідальну людину яка керувала процесом.
В приклад нам стала історія про Мойсея (Віхід 18:14-16). До Мойсея шодня приходили люди і просили їх розсудити. І тут Іофор пропонує Мойсея наставити мудрих сотників й начальників, щоб вони допомагади йому. І тоді Мойсей зняв з себе навантаження, і зміг сконцентруватися на більш важливих речах.
Тут нам випливає корисний урок для нашого служіння:
- «Один у полі не воїн!» Впоратися самотужки не завжди виходить, та це й не дуже гарна ідея – тягти все самому;
- Озирнись навколо і ті побачиш навколо себе багато здібних людей,  яких Господь направив тобі на допомогу;
- Не бійся отримату гарну пораду!

«Вавилонська вежа із дитячого конструктору»

Наступним випробуванням від спікера Олександра було побудувати вежі с дитячого конструктора. Але особливістю цього завдання було те що учасникам було заборонено розмовляти! Це ще не все. Кожний учасник команди отримував листка із своїм власним завданням, яке йому було заборонено називати вголос. Отак німі «будівельники» мали побудувати найвищу вешту, у цілковитій тиші. За закінченням часу, коли вся молодь віддала свої твори, нам нагадують історію яка записана у книзі Буття, в 11 главі. Це історія про ту саму, справжню, Вавилонську вежу. Коли люди загордилися і вирішили побудувати вежу до самих небес. І всі в ті давні часи говорили на одній мові. І ось Господь вирішив розділити людей різними мовами, і розподілив по всім краям землі. В цій короткій історії ми теж бачимо секрет успіху справжнього «тимбілдингу»:
- Мати спільну мету! Люди об’єднані разом в одній справі, в одному служінні, здатні творити неймовірні речі;
- Єдність команди! Частіш за все спільної мети недостатньо. Бо ми можемо мати спільну мету, але і далі тягнути воза у різні боки.
То ж ми маємо підтримувати наших братів і сестер у нашому служінні й працювати на результат.
- Комунікативність! І звісно ми маємо спілкуватися одне з одним і з розумінням відноситись.
- Шукати волі Божої! Останній пункт найважливіший, так як ми можемо мати і мету, і єдність, і комунікативність, але якщо ми все це використовуємо заради власної вигоду, або на гріх, ми ніколи не матимемо Божої підтримки. Тому в кожній справі, в кожному ділі й безпосередньо в служінні нам необхідно шукати волі Господа  Бога та його схвалення

На завершення. Сьогодні ми дізналися багато про те як нести служіння, особливо коли ти молодий, перспективний, та бажаєш цього всім серцем. Ми дуже вдячні Господові Богу Ісусу Христу та команді Клубу «Майбутнє» за цю конференцію, та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!